NEDELJA ANTIMIKROBNE REZISTENCIJE 2018

Drage koleginice i kolege,

Redakcija časopisa „Medicinar“, studentskog glasila Medicinskog fakulteta u Beogradu, obeležava Nedelju antimikrobne rezistencije, globalnu inicijativu Svetske zdravstvene organizacije.

U periodu od 12. do 16. novembra 2018. godine, u saradnji sa Ministarstvom zdravlja, organizujemo brojne aktivnosti koje imaju za cilj da upoznaju javnost sa problemima koje uzrokuje rezistencija na antimikrobne lekove.

Prošle godine Nedelja antimikrobne rezistencije privukla je preko 300 zainteresovanih studenata, eminentne predavače iz različitih oblasti medicine, a pored brojnih predavanja, organizovali smo tribinu i projekciju filma.

Naš plan je da uključimo još više studenata i učesnika sa drugih fakulteta Univerziteta u Beogradu i u tome nam je potrebna vaša pomoć!

Ukoliko želite da radite u timu, proširite svoja poznanstva, iskoristite svoje znanje i kreativnost u organizaciji ovog vrlo važnog događaja, molimo vas da nam pošaljete:

Tražimo entuzijaste, zaljubljenike u nauku, organizatore, lidere, fotografe, umetnike!

Više o samom događaju možete pronaći na našem sajtu ili Facebook stranici.

U slučaju pitanja, ideja ili komentara, slobodno nam se obratite preko mejla ili društvenih mreža.

Radujemo se budućoj saradnji!

NAR 2017